Tuesday, 22 June 2010

KNITTING ;)

Ostatni raz na drutach robiłam ... coś jakby w podstawówce. Fajnie byłoby się za to wziąć.
Tak samo jak za tysiąc pińcet dwa dziwińcet innych rzeczy :)

5 comments:

 1. Śliczna ta syrenka.Oj bardzo by się spodobała też mojej chrześnicy ,która bardzo lubi syrenki,a szczególnie Arielke.
  Fajnie jej wirują włosy.

  ReplyDelete
 2. Masz talent do tworzenia pięknych ilustracji, ciekawe ile czasu zajęło ci namalowanie tej pracy.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Twoja wyobraźnia zadziwia i łatwość przelewania na papier,istoty są takie cudne jakby były istotą Twojej duszy,kreska jest ciepła,jednolita łatwa w odbiorze,przekaz czysty.Ze szkiców i bazgrołów,ta kobieta-żaden opis nie powie więcej niż ten obrazek.W Twoje prace człowiek się zatapia i czuje się ich częścią,jakby tam był od zawsze,zawsze miło tutaj zajrzeć i zostać przez chwilę,otulić się melancholią

  Pozdrawiam M.

  ReplyDelete
 4. Dzieki za komentarze dziewczyny( bpo zakładam żę ostatni komentarz pochodzi od przedstawicielki mojej ulubionej płci :)

  Wioletto- praca zajęła około 3 godzin, byłam już na Twoim blogu i wszystkim polecam, bardzo fajny styl koleżanka sobie wymalowała.
  Bardzo mi schlebiają Wasze pochwały, fajnie że moja przyjemność podczas malowania , w jakiś sposób przekłada się na przyjemność z patrzenia. Niby to niekonieczne do szczęścia , ale jakże mile widziane !

  ReplyDelete
 5. So pretty Ocean's Daughter... and the purple whool is for her (invisible) feet... You're really a Fairy-artist... with your own "Fantasia" !!! Good evening to you, Lavandula !

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...