Thursday, 22 January 2009

ON HOUSE OF ART ANNIVERSARYBlog House of Art obchodzi w tym miesiącu pierwsze urodziny!


Z tej okazji, aż do Walentynek pojawiać będą się posty z kartami walentynkowymi wykonanymi przez załogę bloga. Kartki rozlosujemy wśród osób, które zostawią komentarz pod postem z kartką, do czasu ukazania się kolejnego postu rocznicowo- walentynkowego.


Pierwsza na ruszt trafiła lavandulowa bezwstydnica i do wieczora, poprzez zostawienie komentarza pod postem , można dołączyć do losowania! Zapraszam do zabawy!

To celebrate House of Art anniversary and on approaching Valentine's Day occassion - we will send away some gifts! By 14th of February there are going to be posts with Valentine's cards handmade by inhabitants of House of Art. Each of them will be drawn and sent to a person who leaves a comment (the only condition is to leave a comment by the time the next Valentine's card post is published). Here you can get this naughty girl.

4 comments:

 1. Aaaaa, futrzana kartka:)) Po perwsze - http://maqda.blogspot.com/2009/01/wyrnienie.html po drugie - miałabyś mi bardzo za złe, jeżeli (oczywiście jeżeli się zgodzisz) pożyczyłabym którąś z twoich grafik jako awatar na fora? Prooosze:))

  ReplyDelete
 2. a ja z gromkim STO LAT STO LAT!

  :*

  ReplyDelete
 3. Wszystkiego najlepszego!
  Oby tak dalej!
  Kartka jest przepiękna :)

  ReplyDelete
 4. no tak... a ja jak zawsze mam spóźniony zapłon 8)

  W każdym razie kolejnych wspaniałych lat życzę (ale o tym już na miejscu wspomnę :p )

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...