Tuesday, 20 May 2008

ON WOOD

Bartodziej próbował wyżynarką ze sklejki wyciąć kółko
i tak mu wyszło :)
Ja zaś próbowałam coś na nim namalować nowymi temperami
i tak mi wyszło :)

10 comments:

 1. no co ty chcesz... kółko okragłe jak słońce :)
  A pani ma tak bujne włosy.... że jej zazdroszczę!!! Skąd Ci się biorą takie panie w paluszkach??? no skąd?? bo chyba w tubce z temperą nie siedzą co?? ;)
  PS wybawiona po weekendzie??

  ReplyDelete
 2. W sumie to powinno mi już przejść. Za każdym razem Twoje prace są teoretycznie równie dobre, więc nie powinnam za każdym razem wyć do monitora: "wowww...". A jednak! Znów to zrobiłam :) Boska ta Twoja dziewoja :)

  ReplyDelete
 3. A co do kółka: to ja się zastanawiałam z czego i jaką skomplikowaną techniką to uzyskałaś to "podobrazie". Miałam wrażenie, że tak miało być :)

  ReplyDelete
 4. Heh, ale zajebiaszczo wyszło! :)
  No, no, no, widzę, że z Was niezły i zgrany duecik ;)
  Ogromnie mi sie podoba, zwłaszcza te przecierki czerwone, no i ta panna przecudnej urody :)
  Może wyżynarka sie kogoś nie słucha, za to nowe tempery jak najbardziej współpracują :D

  ReplyDelete
 5. Piękne, tęskne spojrzenie ma ta dziewczyna.A kolistość koła >>niedyskutowalna<<;)(tak sobie odmieniałyśmy na polonistyce łacińskie "non est disputandum")
  PS Moje Dziecko jest już z tej strony,przypominam się zatem z daaaawno temu obiecanym mi plikiem z wiosenną brzemienną:) I pozdrawiam ciepło.

  ReplyDelete
 6. So pretty on this shape. where did you find it?

  ReplyDelete
 7. No, moja Droga.. Nie ma to jak dobry mężczyzna, co piękne podobrazia wycina :)) Malunek przecudnej urody.. och i ach :)
  Kocham Twoje malunki :)

  ReplyDelete
 8. Renny jak przestaniesz się zachwycać, to popadnę w czarną rozpacz albo kryzys twórczy,
  wiesz, że komplementów mogę słuchać godzinami :)))))nigdy mi się nie nudzą :) choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że osoba której się nie podoba, po prostu nie pisze i ta świadomość chroni mnie przed popadnięciem w samozachwyt, co pewnie uczyniłabym po tak miłych komentarzach :))))

  Kim my husband try to cut a round from wood and ... this is an effect of his hard work :)

  ReplyDelete
 9. Your young Princess of Woods, with her long blue hair (in circle around her shoulders) is so pretty... So big and blue-sky eyes, and white dreamy reflection in eyes and white flowers...

  Do you know ??? I think that all your paints are made with all your Love. You are a great-great artist, with a so pure heart, dear Lavandula... Incredible... I've never seen that !

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...